OBČIANSKE ZDRUŽENIE JANKA HRAŠKA

Prosba o 2 percentá Vašej už zaplatenej dane z príjmu za rok 2017

Milí rodičia a priatelia materskej školy,

touto formou sa uchádzame o Vašu podporu v podobe poskytnutia 2 % z Vašich daní za rok 2017 v prospech Občianskeho združenia Janka Hraška pri MŠ Turany. Snahou občianskeho združenia je pomáhať v rozvoji materskej školy. Máme záujem, aby sa deti vzdelávali vo vyhovujúcom a peknom prostredí a aby k tomuto procesu mala materská škola kvalitné pomôcky. Toto je náš hlavný cieľ a snažíme sa ho napĺňať postupnými krokmi.

Náš cieľ však nemožno dosiahnuť bez Vašej účasti, účasti rodičov a priaznivcov našej materskej školy. Preto Vám touto formou vyslovujeme poďakovanie za doterajšiu pomoc a finančné príspevky. Zároveň by sme sa chceli uchádzať o Vašu priazeň pri poskytnutí aj 2 % z Vašich daní na tieto účely. Žiadneho darcu to nestojí ani korunu naviac, pretože ide o financie, ktoré štát dostane od každého pracujúceho občana. Občan však môže rozhodnúť o poukázaní 2 % z týchto daní pre vybraný právny subjekt.

Ako občianske združenie pri materskej škole Vás teda prosíme, aby ste poskytli 2 % z Vašich daní v prospech materskej školy a našich detí. Uisťujeme Vás, že budú účelne použité. Ďakujeme

 

Postup na poukázanie 2 %

Tlačivo - VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby

Tlačivo - POTVRDENIE o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

Časové lehoty pre tých, ktorí chcú poukázať % zo zaplatenej dane

Postup krokov na poukázanie 2% (3%) pre zamestnancov

Postup krokov na poukázanie 1,0% (2%) pre právnické osoby

Postup krokov pre fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie