XI. Turiansky ples 2018 - 3. február 2018

 

Čas fašiangový je v Turanoch niekoľko rokov aj časom plesovým. Po jedenástykrát sa v Kultúrnom centre stretlo v prvú februárovú sobotu 160 hostí, ktorí sa prišli zabaviť na náš už tradičný Turiansky ples. Mnohí z hostí ho poctia svojou účasťou každoročne, viacerí však mali na ňom svoju premiéru. Ples otváral primátor mesta Ing. Miroslav Blahušiak slávnostným úderom na gong a zábava sa začala. Organizátorov poteší vždy pozitívny ohlas na jeho priebeh a inak tomu nebolo ani teraz. Môžeme sa pochváliť , že nálada bola vynikajúca, k čomu prispel aj bohatý sprievodný program a dobrá hudba v podaní DJ Jána Halienu a ĽH Javorové husle. Krásne pripravený priestor KC, kvalitné jedlo a obsluha bola v správnych rukách agentúry
Pres 3, bohatá tombola vďaka štedrým sponzorom a jej 45 cien urobila z viacerých zúčastnených šťastných výhercov. Program večera v rytme latinských hitov obohatili tanečnice VIVAS DANCE GROUP zo Žiliny a spolu so spevákom Eusébiom, ktorý pochádza zo slnečnej Kuby, navodili naozaj vynikajúcu atmosféru. Fotoateliér v réžii T. Kubíka zachytil počas celého plesu tie najlepšie momenty, a tak spomienky naň zostanú aj vo fotografiách viacerých jeho hostí natrvalo.
Poďakovanie patrí všetkým sponzorom, organizátorov i návštevníkom za priazeň, ktorú nám zachovali. Veríme, že i ten budúcoročný už 12. Turiansky ples - 9. 2. 2019 sa stane pozvánkou na dobrú plesovú zábavu.


Iveta Jesenská, za organizátorov Turianskeho plesu

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18